.

.

Podoy F45 Вакуум Филтер Компатибилен со Нечистотија Ѓаволот Миленици Канистер SD40000 & EZ Лајт Канистер SD40010, 2KQ0107000 2-KQ0107-000 F45 F-45

Podoy F45 Вакуум Филтер Компатибилен со Нечистотија Ѓаволот Миленици Канистер SD40000 & EZ Лајт Канистер SD40010,

DEN 167.76
Залиха

Се вклопува со Нечистотија Ѓаволот визија милениче канистер vac sd40000 & нечистотија ѓаволот ez лајт канистер vac sd40010. Замена за #2 KQ0107000. Пакет содржи : 1 Нечистотија Ѓаволот f45 Hepa Канистер Филтер.Ова не е ОЕМ дел.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем.Ова не е ОЕМ дел Филтер заменува нечистотија ѓаволот дел #2 KQ0107000 Стил F-45 HEPA филтер се вклопува нечистотија ѓаволот vacuums : Ez лајт канистер Милениче канистер Како да го замени F45 Филтер 1.држи се справи и притиснете на копчето.подигнете го прашина сад нагоре и надвор 2.Држете прашина сад на кошница и притиснете на копчето на дното од прашината сад за да го испразните тоа 3.Држете го ливчето филтер и се повлече од прашина контејнер 4.Да се закачите на нов филтер собранието на прашина сад притисни напред додека не кликне.Затворете го капакот на депозит 5.Замена на прашина сад во своето место со туркање против апаратот се додека не кликне Овие Нечистотија Ѓаволот филтри се сигурни да се добие вашиот вакуум назад до чувство како нови.Ако сте алергија пациентот, замена на вашите филтри за се што е во вашата куќа е неопходност и вашиот вакуум е не се разликува.Ова се сигурни да им помогне одржите вашиот дом е чист воздух, и да помогнат во подобрување на вашата правосмукалка.

R

Избор на клиент