.

.

Acer Брза 3 Ево Тенки & Светлина Лаптоп 2022, 14 FHD Екранот, Intel Core i7-1165G7, Intel Ирис Xe Графика, 8GB LPDDR4X, 1TB NVMe SSD, WiFi 6, Отпечатоци Читателот, позадинско осветлување KB веб Камера

Acer Брза 3 Ево Тенки & Светлина Лаптоп 2022, 14 FHD Екранот, Intel Core i7-1165G7, Intel Ирис Xe Графика, 8GB

DEN 20399.76
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 【4-core Intel Core i7-1165 G7】11 Генерација Intel Core i7-1165 G7 процесор (до 4.7 GHz со Intel Турбо Зголеми Технологија, 4 јадра, 8 теми, 12 MB Intel Smart Кеш). 【14" FHD Widescreen Display】14" Full HD (1920 x 1080) широк екран IPS LED-позадинско осветлување 100% s RGB Екранот Intel Ирис Xe Графика. 【Надогради до 8 GB RAM меморија, 2x USB-A; 1x HDMI Излези; 1x Микрофон.Acer е Брза 3 Ево платформа базирана на лаптоп носи заедно совршена комбинација на граница-кршење перформанси, интелигентни на батеријата и размена на инстант разбуди од режимот на мирување.11 Генерација Intel Core процесор со живописни Intel Ирис Xe графика и брзо Intel Wi-Fi 6 конективност ви овозможи да се фокусираат, да креираат, и да се вклучат во нови нивоа.На само 2.65 lbs.светло, 0.63 инчи тенка и неверојатна 82.73% screen-за-шасија сооднос, Брза 3 лаптоп е совршен придружник за оние кои се на пат.Intel Ево платформа ги обединува совршена комбинација на ефикасност, одговорност, батеријата и зачудувачки е во нова класа на лап-топ компјутери.Овие дизајни се потврдени од страна на Интел за исклучително лаптоп искуство, каде и да сте.Процесор : 11 Генерација Intel Core i7-1165 G7 процесор.Со Intel Ирис Xe Графика.Големина на екранот : 14" FHD (1920 x 1080), IPS, Widescreen LED-позадинско осветлување 100% s RGB Екранот Оперативен Систем : Windows 10 Дома.Меморија : 8 GB LPDDR4 X RAM Меморија 1 TB PCIe SSD Клучни Карактеристики : Wi-Fi : Да Bluetooth : Да Отпечаток читателот : Yes веб Камера : Да Порти : 1x USB 3.2 Генералот 2 Тип-C Пристаништа (USB 3.2 Генералот 2 (до 10 Gbps), Display Port преку USB-C, Thunderbolt 4, 1x USB 3.2 Генералот 1 Тип-А Портови, 1 x USB 2.0 Портови, 1x HDMI Излези.Стерео звучници.Кенсингтон Брава Слот.

R

Избор на клиент