.

.

Botreelife Божиќ Украси Шупливи Декорација Природни Дрва Парчиња за Божиќ Одмор Партија

Botreelife Божиќ Украси Шупливи Декорација Природни Дрва Парчиња за Божиќ Одмор Партија

DEN 1447.20
Залиха

Парична казна дизајн и ќе го направи вашиот дом да изгледа попривлечно.Божиќ елемент додава празнична атмосфера за Божиќ Ден.Идеален декорација за фестивали, партии, одмор настани, елка и така натаму.Материјал : Дрвени.Големина : Дрвени елка должина и ширина 18.5*15cm, овална база должина и ширина 12*8cm грешка 1cm.

R

Избор на клиент