.

.

Amagabeli 30in Камин Алатки Поставите Месинг се Справи со Пакетот Големи Злато Камин Екран 4 Panel

Amagabeli 30in Камин Алатки Поставите Месинг се Справи со Пакетот Големи Злато Камин Екран 4 Panel

DEN 909.60
Залиха

ДИМЕНЗИИ : Ова занаети дете камин екран мрежа мерки 32-инчен во висина, 51-инчен (целосно се прошири) во ширина, големиот пожар место поклопецот избор, се совпаѓа со дома декор, повеќето камин решетки, оган место алатки и завеса носители, гас или трева, електрични камини.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Злато ковано железо оган место екрани доаѓа со 4 еден шарки панели во arched дизајн може да се водат за да ги собере различни отворања.Од суштинско значење декоративни камин покрие портата додатоци изградени на сличен начин со традиционалните месинг и црна камин куќиште, тешки pivacy firescreen мечување или затворен елка ограда заштитник на Божиќ ден.ЗДРАВ ОГАН ЕКРАН : Висок метал челик оган место екрани со врати држи цврсто до огништето теренот, дури и за отворено портик, оган јама, камин области, тоа е исто така добар избор за вашите пријатели како божиќен подарок.EXTENSICE PRACTICABILITY : Ковано железо, бронза камин алатка сет вклучува здрав стои со гравитацијата база, четка, лопата, тонг и камин покер, по една за секој.Мерки 30-инчен висина камин алатки поставите работи одлично со повеќето црна камин оган екрани, црна камин дневник носители и firewood најавува полици, камин пепел кофи, камин јастуци, камин решетки или отворен оган јама tools.Алатка во собата е стилски и за двете антички домот и декорација на селски камини.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН:5 парчиња камин алатки сет со лепак-врзани месинг рачка за да се избегне падне за време на употреба.Ергономски столб се справува со линеарна дизајн го прави лесно да ги собереш и замор слободни.Стабилна tripod солидна база на железо дизајн го прави тоа повеќето здрав за одржување на целата tools.Црна камин додатоци во собата, камин декорација toolset вклучува здрав стои со тешки база, четка метла, антички лопата, тонг, оган јама покер и грабител, по една за секој.Amagabeli Големи Злато Камин Екран 4 Панел Раскошен Ковано Железо Блек Метал Оган Место Положба Портата Декоративни Мрежа Цврст Челик Искра Guard Покрие Отворено Алатки Додатоци.

R

Избор на клиент