.

.

Amagabeli 30in Камин Алатки Поставите Месинг се Справи со Пакет Затворен Камин Екран 3 Панел

Amagabeli 30in Камин Алатки Поставите Месинг се Справи со Пакет Затворен Камин Екран 3 Панел

DEN 2126.40
Залиха

ДИМЕНЗИЈА : Занаети камин екран мерки 28.9-инчен во висина, 50-инчи (целосно се прошири) во ширина, голем камин завеса покрие натпревари со вашата домашна деко, гас камин, камин алатки, камин решетки и носители додатоци.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Pewter виткање оган екрани покрие доаѓа со 2 шарки во лак дизајн може да се водат за да ги собере различни отворања.Каминот алатки ковано железо и прав-обложени заврши додава рустикален, класичен изглед на оган место и обезбедува долготрајна употреба , како и за приватност екран мечување е исто така добар избор.ЗДРАВ ОГАН ЕКРАН : Висок челик оган место екрани со врати држи цврсто до огништето теренот, дури и за отворен оган јама, портик камин области.EXTENSICE PRACTICABILITY : Ковано железо, бронза камин алатка сет вклучува здрав стои со гравитацијата база, четка, лопата, тонг и камин покер, по една за секој.Мерки 30-инчен висина камин алатки поставите работи одлично со повеќето црна камин оган екрани, црна камин дневник носители и firewood најавува полици, камин пепел кофи, камин јастуци, камин решетки или отворен оган јама tools.Алатка во собата е стилски и за двете антички домот и декорација на селски камини.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН:5 парчиња камин алатки сет со лепак-врзани месинг рачка за да се избегне падне за време на употреба.Ергономски столб се справува со линеарна дизајн го прави лесно да ги собереш и замор слободни.Стабилна tripod солидна база на железо дизајн го прави тоа повеќето здрав за одржување на целата tools.Црна камин додатоци во собата, камин декорација toolset вклучува здрав стои со тешки база, четка метла, антички лопата, тонг, оган јама покер и грабител, по една за секој.Amagabeli Затворен Камин Екран 3 Панел Pewter Ковано Железо Голем Екран Отворено Метални Украсни Мрежа Покрива Солидна Оган Место Ограда Лист Дизајн Челик Искра Guard Камин Панели.

R

Избор на клиент