.

.

11PCS Цевка Четка Мозоци Четка во Собата од не ' Рѓосувачки Челик Црева Почиста Четки Алатка Аквариум за Чистење со Четка за Риба Резервоарот Аквариум Вода Црева или Д

11PCS Цевка Четка Мозоци Четка во Собата од не ' Рѓосувачки Челик Црева Почиста Четки Алатка Аквариум за Чистење

DEN 2013.60
Залиха

Тоа може да се отстрани акумулира нечистотија и остатоци.Совршена алатка за луле чистење : Од не ' рѓосувачки челик црева четка е многу погоден за чистење мал дијаметар цевки кога ќе влезат во цевка.Едноставен за употреба : 1*двојно-на чело со четка и 10*еден-на чело четки од различни големини се вклучени.Според потребите, одберете ја соодветната цевка четка и да се стави тоа во цевка за да ја ротирате и назад за чистење.Секојдневно чистење на риба резервоарот и домашната кујна користат : Многу погодна за чистење на риба резервоарот пумпи, филтри, кујна цевки, зглобовите, хранење шишиња, kettles и други тешко да се постигне места.Материјал : Изработени од најлон и не ' рѓосувачки челик, четка може да се користи, и тоа е лесно да помогнам и да се повлече.

R

Избор на клиент