.

.

FitTurn Накит Bling Бендови Компатибилен со Fitbit Смисла/Обратно 3 Бенд за Жените и Мажите, Замена Дијамант Кристал Хривнија Метал Рака со Приспособување на Алатката за Сми

FitTurn Накит Bling Бендови Компатибилен со Fitbit Смисла/Обратно 3 Бенд за Жените и Мажите, Замена Дијамант Кристал

DEN 287.52
Залиха

за Fitbit Смисла/Обратно 3 линк бенд е погоден и за мажите и жените.На службеник на Сваровски продавница забележав дури и се обиде на бендот.Секој кој го видел го коментираше за тоа како убава е, и оние кои знаат мене, веднаш да ги коментира дека ова е само мој тип "накит". [Прилагодливи Рака Должина] : за Fitbit Смисла/Обратно 3 бенд одговара на врвката за околу големината на 5.О : за тежината на метал бенд е потежок од оригиналниот гумени бендот, но за повеќето луѓе тоа не е премногу тешка за врвка за околу особено по отстрани некои линкови.О : за тежината на метал бенд е потежок од оригиналниот гумени бендот, но за повеќето луѓе тоа не е премногу тешка за врвка за околу особено по отстрани некои линкови. 1 x види рака за Fitbit Смисла/Обратно 3 види (Часовници не се вклучени).Материјалот е лесен и удобен за сите-ден се носат, и тоа се развива една убава патина како ќе го користите.Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и избришете за да се исуши.За одржување на thelife на вашиот заострените метал линк бенд, ограничување на изложеност на влага, која maycause исчезнува/tarnishing со текот на времето.Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и избришете за да се исуши.Тоа нема да влијае врз носење на удобност на сите и ќе го зачува убавината на за Fitbit Смисла/Обратно 3.Што ќе добиете?.Ако групата добива влажни и валкани ние препорачуваме користење на не-абразивни, lint-freecloth.Ако сте, тогаш овој производ ќе биде најдобар избор за вас.за Fitbit Смисла/Обратно 3 bling бенд е водоотпорен и sweatproof, и може да се искапеш, да пливаат, и други спортови на вода со тоа.A : Нејзините прилично едноставна од врската отстранување алатки што се предвидени, обично трае околу 5 минути за да се обработи. - Материјал : Метал.Овие синџири сјајна Сваровски-одделение деликатна изработка цврсто инкрустирани.A : Нејзините прилично едноставна од врската отстранување алатки што се предвидени, обично трае околу 5 минути за да се обработи.Уживаш секојдневието! : ).- Материјал : Метал.Faux Дијамант Дизајнирани.Ова се види појас ќе го направат вашиот види повеќе модерни.Тоа може да биде скратена или продолжува со приложениот линк-отстранување алатка за да се вклопи во вашиот зглоб совршено.Сјајна дизајн го прават вашиот Обратно бенд жените за мажите изгледаат како парче на накит; Дефинитивно совршен подарок за вашите пријатели или семејства на Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените, Мајки Ден.Елегантен дизајн и сет со rhinestones за жените.

R

Избор на клиент