.

.

Bambino Mio 3 Дел Медиокритет Обука Панталони, Се Меша Девојка Pegasus Палата, 18-24 Месеци

Bambino Mio 3 Дел Медиокритет Обука Панталони, Се Меша Девојка Pegasus Палата, 18-24 Месеци

DEN 671.76
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Направени од памук мешавина ткаенина, ништо не е помек против вашето дете кожата.Сокриени водоотпорен слој и внатрешен подлога е дизајниран за мали незгоди.Овие панталони дозволете им на вашите деца да се чувствуваат wetness а минимизирање на потребата за промени облека.Промовира независност за вашето дете со својот повлече-up стил на дизајн.Машина перат и може да се собори исушени.Наградуваниот, се повлече-up стил медиокритет обука панталони од Bambino Mio се совршен чекор подалеку од пелени кон биг-дете undies!Тие се помогне во промоцијата на независност за вашето дете со повлече-up стил на дизајн.Овој пакет вклучува 3 x парови на медиокритет обука панталони.За да го добиете најдоброто од вашиот медиокритет обука панталони, Bambino Mio препорачуваме перење нив до 104 Degree F.Не користат хлор кајгана.Може да се собори сушат на ниска.Не железо.Измијте темни бои одделно.

R

Избор на клиент