.

.

Grafco Вежба на телесната Тежина, 5 кг (2.27 кг), Зглобовите и глуждовите на противникот Прилагодливи Тренингот Тегови, Злато, 1898 година

Grafco Вежба на телесната Тежина, 5 кг (2.27 кг), Зглобовите и глуждовите на противникот Прилагодливи Тренингот

DEN 428.16
Залиха

ПРИЛАГОДЛИВИ ВЕЖБА ТЕГОВИ : На тренингот работи објект е боја кодирани и означени во "lbs" и "килограми" за брзо губење на идентификација со индивидуални џеб дизајн кој овозможува лесно завиткување околу рачниот зглоб или на глуждот.ТРАЈНО ГУБЕЊЕ на СЕТ : Опфатени во тешки-должност, еластична винил материјал и snuggly обезбедени со висок квалитет Лепенка за да се обезбеди тегови ќе не shift или слајд додека се во движење, додека за заклучување-stitched шиење опрема ќе се одржи во текот на времето.Рачниот ЗГЛОБ И ГЛУЖДОТ ТЕГОВИ : Идеален опрема за вежбање за жените и мажите да се изгради отпор сила за обука во било долниот и горниот дел од телото движење.На прилагодливи вежба поставите доаѓа во боја на злато кои тежат 5 Lb (2.27 Kg).КВАЛИТЕТОТ на ПРОИЗВОДОТ : Дизајнирани за да го подобрат квалитетот на животот на луѓето кои ги користат производи и оние кои се грижат за нив.Произведено во САД да им обезбеди на клиентите со повеќе избори и побрзо времето на испорака.БРЕНД ДОВЕРБА : Од завои за преземање тегли и сé помеѓу, Grafco производи нудат здравствените установи еден единствен извор за сите нивни медицински-хируршки производ на потребите.Опис на производот На Grafco Вежба на телесната Тежина е идеална вежба опрема за жените и мажите да се изгради отпор сила за обука во било долниот и горниот дел од телото движење.На прилагодливи вежба поставите доаѓа во боја на злато кои тежат 5 Lb (2.27 Kg) опфатени во тешки-должност, еластична винил материјал и snuggly обезбедени со висок квалитет Лепенка.Од завои за преземање тегли и сé помеѓу, Grafco производи нудат здравствените установи еден единствен извор за сите нивни медицински-хируршки производ на потребите.Контакт Информации За Производителот 770-368-4706.

R

Избор на клиент