.

.

С&D Алатка Компанија 25142 Сребро и Deming Вежби, High Speed Челик, од Десната Страна, 9/32 Големина, 0.2812 Децимална Противвредност, 2 7/8 Пресврт Должина, 6 Целокупната Должина

С&D Алатка Компанија 25142 Сребро и Deming Вежби, High Speed Челик, од Десната Страна, 9/32 Големина, 0.2812 Децимална

DEN 551.04
Залиха

Сребро & Deming Вежби.Големина : 9/32 - Децимална Equiv : 0.2812 - OAL : 6 - Прибл.Пресврт Должина : 2 7/8. Оваа вежба е предвидено со намалена 1/2" месо тело за повеќе флексибилност.Произведено во САД.Оваа вежба е предвидено со намалена 1/2" месо тело за повеќе флексибилност.

R

Избор на клиент