.

.

Smittybilt 2820 Алуминиум Крик Shackle (А. В. С.) Универзална Одговара, 20k lb. На Оптоварување

Smittybilt 2820 Алуминиум Крик Shackle (А. В. С.) Универзална Одговара, 20k lb. На Оптоварување

DEN 1633.44
Залиха

Обезбедува безбеден и посилни точка од стандардот крик куки.Прецизно изработени од лесни палка авиони одделение алуминиум.Одговара на синтетички јажиња и жица кабли до 1/2" во дијаметар.Максимално оптоварување од 20.000 кг.Солиден, траен долготрајни заврши.Smittybilt е Алуминиум Крик Shackle (А. В. С.) обезбедува безбеден и посилни крик точка од стандардот крик куки Smittybilt е Алуминиум Крик Shackle (А. В. С.) обезбедува безбеден и посилни крик точка од стандардот крик куки.

R

Избор на клиент