.

.

3dRose Леќа Уметност од Florene - Флорида Фер - Слика на Главата Надолу тобоганот на Флорида Фер - 1 Поздрав Картичка со Плик (gc_309465_5)

3dRose Леќа Уметност од Florene - Флорида Фер - Слика на Главата Надолу тобоганот на Флорида Фер - 1 Поздрав Картичка

DEN 47.76
Залиха

Димензии (во инчи) : Карта 5.5 H x 5.5 W, плик 6 H x 6 W. Тешки карта на акции со празно внатрешни работи.Дополнителни поштенски може да се бара.Произведено во САД.Празни внатре; плик се вклучени.Сликата на наопаку тобоганот На Флорида Фер Поздрав Картичка е одличен начин да се каже "благодарам" или да го признае секоја прилика.Овие празни картички се направени од тешки-должност карта на акции што овозможува дупка со слободна писмена форма.Картички се creased за лесно виткање и да дојде со бело пликови.Достапни поединечно или во групи на 6 и 12. Произведено во САД.

R

Избор на клиент