.

.

X‑Оската Линеарна Фаза Висока Точност Dovetail Ритам Долго Удар Крило‑и‑Рек Knob Фино Подесување SPLWX40‑150

X‑Оската Линеарна Фаза Висока Точност Dovetail Ритам Долго Удар Крило‑и‑Рек Knob Фино Подесување SPLWX40‑150

DEN 1615.20
Залиха

Премиум Квалитет : drive mode усвојува крило-и-управување, работната фреквенција може да биде поголем, се многу практични.На x-оската линеарна фаза е погодна за повод кои бараат брзо движење и голем удар.Производ Кратка : Главни тело направени од голема алуминиум алуминиумски материјал, кој поседува мала тежина, многу удобен, кој е лесен во тежина и прикладни за да бидат вградени во други уреди.Практична Алатка : Опрема ротација се справи контрола, dovetail ритам тип водич железнички, имаат висока точност, мазност, високо оптоварување на отпор, и стабилно движење.Голема претстава : Ова линеарна фаза доаѓаат со долго мозочен удар, може да биде опремен со повеќе лизгачи.Водени од dovetail каналите, хранење метод е опрема тип, им помага многу во вашиот живот.Забелешка : Како сигурен продавачот, ние секогаш се трудиме да го обезбеди добар квалитет и одлична услуга за нашите клиенти.Вашата доверба и вашиот бизнис е толку важно за нас.Спецификација : Предмет Тип : X-Оска Линеарна Фаза Маса Големина : Прибл. 40 x 40mm / 1.6 x 1.6 во Имајќи Оптоварување (N) : 29.4 Хранење Метод : Менувач тип Движат Водич : Dovetail водич Одговара за MISUMI Модел : SPLWX40-150 вкупна Висина : Околу. 30мм / 1.2 во Поместување на Ветер : X оска 1 насока Пакет Листа : 1 x X-Оската Линеарна Фаза.

R

Избор на клиент