.

.

[LED Драјвер/АПЦ-25 Серија/Домашна Употреба]Значи И АПЦ-25-1050 25.2 W Единствен Излез Префрлување Напојување(1050mA)

[LED Драјвер/АПЦ-25 Серија/Домашна Употреба]Значи И АПЦ-25-1050 25.2 W Единствен Излез Префрлување Напојување(1050mA)

DEN 535.92
Залиха

Постојан струја mode.Class 2 моќ на единица / Помине LPS.Изолација класа II, нема F. G. Погоден за LED осветлување и се движат знак апликации. 2 години гаранција.Features Universal AC влез / Full range Fully изолирани пластични case Protections : Краток спој / Над напон (освен за АПЦ-8)Постојан струја mode No оптоварување потрошувачката на енергија.

R

Избор на клиент