.

.

HQRP Cordless Телефон Батеријата Компатибилен со AT&T/Lucent Модел 102, Дел Број 89-1324-00-00/8913240000 Замена

HQRP Cordless Телефон Батеријата Компатибилен со AT&T/Lucent Модел 102, Дел Број 89-1324-00-00/8913240000 Замена

DEN 165.84
Залиха

HQRP® Батерија;.Батеријата Напон : 3.6 V; Капацитет : 800 m Ah; Ni-Мз;.Останете во контакт со пријателите и семејството и никогаш не ги пропуштајте разговор;.Компатибилен со Оригинална Батерија;. 200 Дена гаранција!Компатибилни Модели : НА.Компатибилни Модели : AT&T / Lucent модел 102, дел број 89-1324-00-00 модел 103, дел број 89-0429-00-00, SKU 00249.

R

Избор на клиент