.

.

Дрво Платформа Dolly Транспорт Ролери ZHAOHUI Dollies Цврсто Дрво Moveable Главната Шасија База Универзална Тркала Прилагодлива Големина, 40kg Капацитет (Боја : Жолта, Големина : 48

Дрво Платформа Dolly Транспорт Ролери ZHAOHUI Dollies Цврсто Дрво Moveable Главната Шасија База Универзална Тркала

DEN 2030.40
Залиха

☛ Материјали : Дрво-базирани панел (водоотпорен, носат-отпорни, притисок-отпорни), товарот : 40kg. ☛ Големина : 48x21x4cm, 48x23x4cm, 50x21x4cm, 50x22x4cm (1 инч = 2.5 см), големина може да се прилагоди, тркала : најлон тркала. ☛ Карактеристики : Компјутерот-Домаќин Заградата Полица е едноставна и дарежлив, слободно да се движат, не е лесно да гребење на подот, заоблени агли не боли раката. ☛ Производ употреба : се Поставени на тераса, конференциска сала, подот, дневна соба, канцеларија, спална соба, ходник, итн. ☛ Услуга : Ако имате било какви прашања по приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас во времето за поддршка на повеќе набавки.Бренд:ZHAOHUIProduct прирачник : Име : Платформа Dolly Dollies параметри : капацитет на носивост : 40kg Dimensions : 48x21x4cm, 48x23x4cm, 50x21x4cm, 50x22x4cm (1 инч = 2.5 см), големина може да се customized Style : pastoral Wheel : универзална wheel Additional карактеристики : mobile The придобивките од Dollies : - Зголемување на отпорност на влага (reject директен контакт со земјата за да се спречи влага)- Вентилација и топлина дисипација (ефективно подобрување на дисипација на топлина и да го прошири работниот век)- Лесно да се движите (лесно да се чисти и да се движат на машина), Складирање метод : избегнувајте директна сончева светлина, обидете се да се држат настрана од греење, камин, итн.Пакетот вклучува : 1 Платформа Dolly само, ако ви треба повеќе од една, ве молиме додадете purchase Note : големината е рачно мери, ќе има некоја грешка од 1-2cm, ве молиме не ум пред да го купат.

R

Избор на клиент