.

.

SE 8260HDB #60 10 Парче Пресврт Вежба Малку Сет

SE 8260HDB 60 10 Парче Пресврт Вежба Малку Сет

DEN 191.76
Залиха

Големина : 60. Пакет од 10. Изработени од high speed челик.Вежби точни дупки.Одлично за дупчење обоени метали, тешки кастинг песок forgings, работни закорави од нерѓосувачки челик, и повеќе.Овие 8260 HDB #60 10 Парче Пресврт Вежба Малку Сет е изработени од high speed челик.Тие се со големина #60. Тие се одлични за дупчење обоени метали, тешки кастинг песок forgings, работни закорави од нерѓосувачки челик, и други тешко челици и тешки висока затегнувачка цврстина nonferrous метали како титаниум.SE е посветена на обезбедување на клиентите со најдобар извор за вредност е можно на пазарот.Ќе уживате на квалитетот, функција и корисноста на нашите SE 8260 HDB #60 10 Парче Пресврт Вежба Малку Сет.ПИС Права Напомена : Важно : Избегнувајте добивање на фалсификувани предмети.Вистински SE производи дојде со SE логото на пакувањето.SE е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.

R

Избор на клиент