.

.

zgs78hh Круг Сензор за Движење, LED Таванот Светлина 12W /18W, Индукција Светилка,Дома Тела Балкон Aisle Скалите Индукција Коридор Опрема за Осветлување

zgs78hh Круг Сензор за Движење, LED Таванот Светлина 12W /18W, Индукција Светилка,Дома Тела Балкон Aisle Скалите

DEN 671.76
Залиха

✿Дома Балкон Предворјето : Кога ќе влезе на врата, има светлина која willautomatically светне за вас. ✿Печење боја шасија : бела Површина за печење боја, стаклен, восок, направен од страна на три процеси, убава и практична. ✿Висока светлина пренос ПВЦ маска : Висока температура отпор, без yellowing, модерен стил,лесни и модата. ✿Постојан струја, напон requlator диск : Стабилна сегашните и напон, се осигура дека секој LED извор на светлина сјае normall, трајни, долг живот. ✿LED Чип : Luminescence стабилност, добра топлинска спроводливост и luminescence ефект обезбеди удобен lightingfor вашиот дом осветлување.Спецификација : Тип : изборен Круг Таванот Light Material : Plastic Applications : Балкон Aisle Скалите Индукција Коридор Карактеристики : Круг Таванот Светлина, LED Сензор за Движење, Индукција Светилка Дома Тела, Ходникот Осветлување Equipment Dimension : 12 W : стан.22cm/8.66in18 W : стан.30cm/11.81 in Color : White Quantity : 1 Pc Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Pc Круг Таванот Светлина.

R

Избор на клиент