.

.

RIUARA Печурки, Безбол Капи за Жени Мажи конска опашка Шапка Прилагодливи Бејзбол Капа Спортски Капа за Трчање и Активности

RIUARA Печурки, Безбол Капи за Жени Мажи конска опашка Шапка Прилагодливи Бејзбол Капа Спортски Капа за Трчање

DEN 431.76
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Предвремени затворање. ✔【КУЛ И СТИЛСКИ】Бејзбол Капа Е Неверојатно Шарени И Полни со Живот.Гребенот И На Предниот Дел На Капа Е И Печатени, Тоа Беше Зголемување На Моделот На Просторот, Остварување На Појавата На Шапка Е Повеќе Богати.Примање Комплименти Од Својата Сакана Секогаш Кога Ќе Го Носите. ✔【ГОЛЕМИНА】Прилагодлива големина, одговара на повеќето возрасни лица, млади лице главата големина.Глава обемот 22.4"-23.7" (55-59cm), капа висина : 4.5" (11.5 cm), гребенот должина : 2.7" (7cm), широк обод : 7" (18.0 cm). ✔【УДОБНО И ДИШЕ】 Ткаенина Може да Зрачи Топлина И Нека се Излади Ветрот Во.Се Донесе За Максимална Дише, Направи Луѓето Да Се Чувствуваат Удобно.И Да се Покрие Пред Шапка, Доволно Широк Раб, го Прават Тоа Имаат Ефект на Сенка И да се Обезбеди Доволно Анти-УВ. ✔【СОВРШЕН ПОДАРОЦИ】 Смешно бејзбол капа е совршен за да се носат на лош коса ден, да салата, одење вашите кучиња, за на базен или на плажа, кампување, планинарење, на пикник, на отворено, во затворени простории, и на целата година!Совршен подарок за вашата Мајка, девојка, жена пријатели, роднини, спортски ентузијасти.На денот на Мајката, девојка ден, денот на Вљубените, Божиќ, роденденот. ✔【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】 Високиот квалитет на животната средина пријателски и безопасни материјали.Мода, не е лесно да исчезнат, трајни производи за целата година.Носи удобно fellings, лесно да се облекуваат и да се грижи.Тоа Се Прилагодливи Затворање На Бендот.Кул Лето, Капи Се Од Суштинско Значење.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Оваа Бејзбол Капа Има Одлична Заштита Од Сонце, Тоа Може Да Се Спречи Вашето Лице И Очите Од Ув Штета, Многу Функционална, Па Можете Да Уживате Во Outdoor Спортови Или Активности Во Слободно Под Сончева Светлина.На Прилагодливи Пластични Snap Назад Затворање Е Многу Корисно, Можете Да Го Користите Да Се Прилагоди На Шапка Да Се Вклопи Во Вашиот Шеф Совршено И Да Се Обезбеди Безбедна Одговара На Сите Времиња.

R

Избор на клиент