.

.

kwmobile Случај Компатибилен со Garmin Edge 830 - Случај Меки Силиконски Велосипед GPS Заштитна Маска - Црна

kwmobile Случај Компатибилен со Garmin Edge 830 - Случај Меки Силиконски Велосипед GPS Заштитна Маска - Црна

DEN 239.76
Залиха

ФЛЕКСИБИЛЕН МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на мека и мазна силиконски материјал да се заштити вашиот велосипед е GPS уред.ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : Трајни случај обезбедува максимална заштита од гребнатини, паѓа, шокови, капки и испакнатините.АНТИ ЛИЗГА : Покрие обезбедува не-се лизга на зафат, како и брза и лесна инсталација се качи на велосипедот handlebars.ПРЕНОСНИ : Светлина и компактен, совршен за кратко вози на градот велосипед или за подолго вози на планински велосипед.kwmobile се залага за современ, практични и прифатливи gadgets, за паметни телефони, таблети и други електронски уреди.Ние ви нудиме совршен прибор за различни производители' брендови и моделите.Details COMPATIBILITY : Компатибилен со Garmin Edge 830 FLEXIBLE МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на мека и мазна силиконски материјал да се заштити вашиот велосипед е GPS device FULL ЗАШТИТА : Трајни случај обезбедува максимална заштита од гребнатини, паѓа, шокови, капки и bumps ANTI ЛИЗГА : Покрие обезбедува не-се лизга на зафат, како и брза и лесна инсталација се качи на велосипедот handlebars PORTABLE : Светлина и компактен, совршен за кратко вози на градот велосипед или за подолго вози на планински bike Scope на Delivery1x Велосипед GPS Случај Компатибилен со Garmin Edge 830.

R

Избор на клиент