.

.

MOSISO Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Случај 2021 2022 2020 2018 2019 Ослободување A2337 М1 A2179 A1932 Retina Екран на Допир ID, Пластични Цреша Тешко Школка&Тастатура Покрие&Екран Заштитни?

MOSISO Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Случај 2021 2022 2020 2018 2019 Ослободување A2337 М1 A2179 A1932 Retina

DEN 239.76
Залиха

Дизајнирана САМО за да бидат компатибилни со Mac Book Air 13 инчен со Retina Екран и Допир ID 2021 2022 2020 2018 2019 Ослободување (Модели : A2337 М1 A2179, A1932 - MGN63 LL/A, MGND3 LL/A, MGN93 LL/A, MGN73 LL/A, MGNE3 LL/A, MGNA3 LL/A, MWTJ2 LL/A, MVH22 LL/A, MWTL2 LL/A, MWTK2 LL/A, MVH52 LL/A, MVH42 LL/A, MVFH2 LL/A, MVFM2 LL/A, MVFK2 LL/A, MVFJ2 LL/A, MVFN2 LL/А, MVFL2 LL/A, MRE82 LL/A, MREE2 LL/A, MREA2 LL/A, MRE92 LL/A, MREF2 LL/A, MREC2 LL/A).ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Овој случај НЕ е компатибилен со други модел лап-топ компјутери.Ве молиме љубезно ве молиме проверете го бројот на моделот "Axxxx" на грбот на лаптоп пред купувањето, бидете сигурни дека ќе го изберете истиот број на моделот, како на листата наслов изјави "A2337" или "A2179" или "A1932".НЕМА Отсечени дизајн, транспарентност е различна од боја во боја.Целосно vented за безбедно топлина исплата, целосно пристап до сите копчиња и карактеристики.Целосно пренослив, лесно да се стави на и полетување дека може да се заштити вашиот лаптоп од инциденти и гребнатини.Случај димензии : 12 x 8.5 x 0.62 инчен, компатибилен со Mac Book Air 13 инчен со Retina Екран .Ослободување 2019 и 2018 : .MVFH2 LL/A, MVFM2 LL/A, MVFK2 LL/A, MVFJ2 LL/A, MVFN2 LL/A, MVFL2 LL/A, MRE82 LL/A, MREE2 LL/A, MREA2 LL/A, MRE92 LL/A, MREF2 LL/A, MREC2 LL/A;.Ве молиме имајте на ум : Овој случај САМО компатибилни со горенаведените модели, тоа ќе НЕ е компатибилна со други unmentioned модели.

R

Избор на клиент