.

.

EliteShine Светла Најлон LED Миленичиња Куче Јака сигурносно јаже (ТМ-XQ, Зелена, M)

EliteShine Светла Најлон LED Миленичиња Куче Јака сигурносно јаже (ТМ-XQ, Зелена, M)

DEN 431.76
Залиха

Нова Генерација на LED Трепка Пет Јака & Поводник ѓердан, кои му даваат фантастична светлата на домашно милениче вратот.Три трепка режими на располагање—брзо флеш, бавно флеш и светлото.Со литиум 2piecs CR2032 копчето батерии(вклучуваат) кој може да се задржи за да трепка за 60-80 часа (трепкање на владата) и 30 часа (светлината на чекање).Со S, M, L, XL големини на располагање.Безбедност Загарантирана.Се Препорачува Карактеристики : * Материјали : Најлон. * Големина S, M, L, XL * S : ширина од 2,5 см, должина extendible 35-43cm *М : ширина од 2,5 см, должина extendible 40-48cm * L : ширина од 2,5 см, должина extendible 44-52cm *XL : ширина од 2,5 см, должина extendible 52-60cm * Три трепка режими се достапнисветло, трепка бавно и брзо трепкање. * Светлина бои : Со 7 бои, црвена, жолта, сина, зелена, портокалова, бела и розова боја * Со литиум CR2032 батерии (вклучени), кој може да се задржи за да трепка за 60-80 часа (трепкање на владата) и 30 часа (светлината на чекање).Батериите се заменливи * ELITESHINE обезбедува различни видови на LED трепка објекти, како што се LED куче ѓердан, ПРЕДВОДЕНА куче значка, ПРЕДВОДЕНА од половината појас, ПРЕДВОДЕНА нараквица, ПРЕДВОДЕНА lanyard, ПРЕДВОДЕНА багаж значка, ПРЕДВОДЕНА shoelace, ПРЕДВОДЕНА милениче јаки, ПРЕДВОДЕНА јака, ПРЕДВОДЕНА јаки, ПРЕДВОДЕНА куче јаки, ПРЕДВОДЕНА куче јака, ПРЕДВОДЕНА куче поводник, ПРЕДВОДЕНА куче leashes, ПРЕДВОДЕНА од пет јака, ПРЕДВОДЕНА алка, ПРЕДВОДЕНА нараквица, ПРЕДВОДЕНА ѓердан, светне јака, флеш гердан, магија јака, LED блиц јака, LED блиц поводник, LED светло до јака, светне јака, светне поводник, евтини LED јака, LED светлечки јака, LED светлечки поводник, ПРЕДВОДЕНА string, ПРЕДВОДЕНА значка, ПРЕДВОДЕНА lanyard, Магија LED shoelace, спортски промотивни, промотивни спортови, LED трепка предмети, ПРЕДВОДЕНА куче ѓердан, ПРЕДВОДЕНА куче значка, ПРЕДВОДЕНА куче поводник, ПРЕДВОДЕНА од половината појас, ПРЕДВОДЕНА нараквица, ПРЕДВОДЕНА lanyard, ПРЕДВОДЕНА багаж значка, ПРЕДВОДЕНА рака појас, промотивни LED, ПРЕДВОДЕНА промоција, на чело на партијата, Божиќ производи.Eliteshine е познат бренд за промотивни подароци.Eliteshine LED јака им помага на другите гледаат и вие и вашето куче, додека надвор на прошетки во текот на ноќта или во темен!Оваа безбедност LED светлечки куче јака е водоотпорна, шок-отпорни и лесни, идеални за активни куче.Како да го користите : Зацврсти јака со тока.Притиснете го копчето за вклучување/исклучување копче за вклучување/исклучување на светлина.

R

Избор на клиент