.

.

Врамени Autographed/Потпиша Гарнизонот Hearst 33x42 Сан Франциско Црвено Фудбалски Дрес JSA ГРБ

Врамени Autographed/Потпиша Гарнизонот Hearst 33x42 Сан Франциско Црвено Фудбалски Дрес JSA ГРБ

DEN 9599.76
Залиха

Објектот е професионално врамени & сплетен со две 8x10 фотографии, мерки 33"x42" и е подготвена да бидат обесени во вашиот човек пештера!Answer : ___________________________ NOTE : ГРБ картичка ќе биде монтиран на задната страна на рамката, не внатрешноста на врвот на џерси како што се гледа на сликата.Ве молиме овозможи до 5 работни дена за објектот да биде врамено, спакуван безбедно, и зедов од UPS-от.Фото и трска барања може да се направи.

R

Избор на клиент