.

.

QWEZXC Сончевата Светлина од не ' Рѓосувачки Челик Отворено Водоотпорен Градина Светлина, Градина Пејсажи Осветлување, ДОВЕДОА Земјата Светилка Тревник Светлина

QWEZXC Сончевата Светлина од не ' Рѓосувачки Челик Отворено Водоотпорен Градина Светлина, Градина Пејсажи Осветлување,

DEN 2028.00
Залиха

*Нашите тревник улични светла се изработени од високо квалитетни материјали, трајни и практични. *IP44 водоотпорен, вие може да го блокира земјата осветлување во вашата градина и тревникот без да се грижиш за дожд и снег. *Мала тежина, нема потреба за екстра жици, лесно да се вметнување или вадење на тревникот. *Креативно сончевата светлина ќе направи да се чувствувате како ќе се повлекува во древна век. *Паркинг (надворешен сончев plug-in светлата се погодни за тераси, градини, приоди за автомобили, тревници, дворови или која било друга надворешна места.Име на производ : Соларен нерѓосувачки челик градина тревник lamp Solar панел : Аморфна силикон соларен панел 2 V60 MABattery : 1 "2 V 400 MAH АА Ni-МЗ battery Light извор : 1 "за 0,06 W/бела светлина, Работно време : 6-8 JBCharging време : 6-8 hours Product функција : соларен панел може да биде обвинет за 6-8 часа под стандард сончева светлина, и светилка може да биде на за 6-8 часа (plug-in тип).Водоотпорен оценка : IP44,Главен материјал : нерѓосувачки челик/пластични rice Shade боја : нерѓосувачки steel Product големина : 11.5"11.5"40 CMSwitch поставка : се повлече strip Light боја : топло бела светлина двојна боја optional Application : Подот светилка, тревник светилка, градината светилка.

R

Избор на клиент