.

.

MYSHAI Божиќ Зема Вештачка Црвена Бери Зема Произлегува, со 3/4 Предници за Празник Украси за Елка Венец Гарланд DIY Занает Оркестарот 33(б)

MYSHAI Божиќ Зема Вештачка Црвена Бери Зема Произлегува, со 3/4 Предници за Празник Украси за Елка Венец Гарланд

DEN 1924.80
Залиха

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Оваа елка зема и спрејови направен од високо-квалитет свила, пластика, и пена.Реална е подготвен да се донесе полнота и Божиќ одмор дух на вашиот сезонски украсување.РЕАЛНА ПОТРАГА - Овие божиќ зема украси црвени јаболка, и burlap лента.Тие ќе додадете празнична и природен допир да вашиот Божиќ украси.ИЗДРЖЛИВИ И ЗДРАВ - божиќ зема имаат светли бои, парична казна изработка и издржлив материјал кој може да се користи година по година.Лесен и пренослив да ги носите, не е лесно да исчезнат или да се прекине.СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА ЗА БОЖИЌ - Ова Божиќ Бери Twig Гранки совршен за Божиќ дрво, гарланд, или венец оркестарот, Божиќ centerpieces, празник цветни аранжмани, табела поставување на украси, Божиќ подарок завиткување, зимски свадба цветни украси, и повеќе.КУПИ СО ДОВЕРБА : Чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања поврзани со нашите производи.Ние сме среќни да се прашање што целосно враќање на средствата во случај да сте се помалку од 100% задоволни со вашето купување.Повод : patry/home/хотел/свадбена/Office Type : Растенија leaf Package : 1 *Вештачки Plant3 предници должина : 85cm,4 предници должина : 72cm Name : лажен растенија berry1. Изгледа lifelike и ќе додадете елеганција на вашиот пејзаж.2. Неговиот класичен дизајн и висок реален изглед може да ги исполни вашата декорација барања во сите годишни времиња.3. За разлика од свежи растенија, овие лажни растенија, одржување слободни и издржливи, никогаш не венеат и да падне, живописни реални украси за вашиот дом.4. Можете да висат на ѕидот, DIY букети,дома декор,надворешна надворешна декорација,градина, канцелариски, veranda, свадба декорација, итн.5 .DIY Дома Декор, Прозорец на Екранот, Свадба Фотографија Декорација, Божиќ Декорација, Десктоп Декорација.

R

Избор на клиент