.

.

IKAXIYO Помине Пинцети Обликувањето Стилови Лесно да се Користи Нерѓосувачки Челик Нокти Алатки Pinching Стегач за Убавина Ноктите Пинцети Сјајна за Женски

IKAXIYO Помине Пинцети Обликувањето Стилови Лесно да се Користи Нерѓосувачки Челик Нокти Алатки Pinching Стегач

DEN 201.60
Залиха

Овој клип е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, кој е лесен за користење и се чисти и, исто така, има долг животен век.Тоа е направено од нерѓосувачки челик материјал.Таа е погодна за обликување на ноктите и помине уметност.Должината на производот е 14.5 cm.Деликатни помине клип за да ги отстраните мртвите кожата и обликот детали на вашите нокти, тоа исто така може да се користи за обликување eyelash.Опис : Овој клип е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, кој е лесен за користење и се чисти и, исто така, има долг животен век.Деликатни помине клип за да ги отстраните мртвите кожата и обликот детали на вашите нокти, тоа исто така може да се користи за обликување eyelash.Тоа е направено од нерѓосувачки челик материјал.Должината на производот е 14.5 cm.Таа е погодна за обликување на ноктите и помине уметност.Точка Име : Ноктите Tweezers Material : Нерѓосувачки Steel Features : Мазна Површина, Multifunational, Анти-rust Colors : Сребрена Боја, се Зголеми Златни, Dazzling Size Детали : Должина : 14.5 cm/5.71" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Помине помош на пинцета.

R

Избор на клиент