.

.

HQRP Телефон Батеријата Компатибилен со AT&T/Lucent 9340, 9341, 9345, 9350, 9351, 9353 Cordless Телефон Плус Увеселителен парк

HQRP Телефон Батеријата Компатибилен со AT&T/Lucent 9340, 9341, 9345, 9350, 9351, 9353 Cordless Телефон Плус Увеселителен

DEN 165.84
Залиха

HQRP® Батерија плус HQRP® Увеселителен парк;.Батеријата Напон : 3.6 V; Капацитет : 1200 m Ah; Ni-Мз; АА Клетки;.Останете во контакт со пријателите и семејството и никогаш не ги пропуштајте разговор;.Компатибилен со Оригинална Батерија;. 200 Дена гаранција!.Компатибилен со 9340, 9341, 9345, 9350, 9351, 9353.

R

Избор на клиент