.

.

18 компјутери 90-тите години Партија се Вртат Декорација, 1990-тите Тема Виси се Вртат Таванот Декорација Лента Партија Материјали

18 компјутери 90-тите години Партија се Вртат Декорација, 1990-тите Тема Виси се Вртат Таванот Декорација Лента

DEN 287.76
Залиха

вклучува : 18 90-тите години Партија спирала украси.Материјал : Тоа е направен од високо-квалитет алуминиумска фолија материјал и картон, без чуден мирис, заштита на животната средина. 90-тите години Партија роденден : За деца кои сакаат 90-тите години Страна,ова е одличен подарок.Овие виси swirls ќе ги импресионира вашите партија домаќин и на гостите.Ако ви се планира огромна Хавајски роденден, овој Виси се Вртат собата треба да биде голема вредност, избор.Ако ви се планира огромна Хавајски роденден, овој Виси се Вртат собата треба да биде голема вредност, избор.

R

Избор на клиент