.

.

DaVoice Tripod Телефон Планината Адаптер, 360 Ротирачки Држач, Компатибилен со iPhone паметен Телефон Камера Стојат, Универзален Мобилен Телефон Прилог Клип Менгеме

DaVoice Tripod Телефон Планината Адаптер, 360 Ротирачки Држач, Компатибилен со iPhone паметен Телефон Камера Стојат,

DEN 214.80
Залиха

360 степени ротирачки phone држач за tripod - режим на портрет (вертикална) или режим на пејзаж (хоризонтална) Компактен и Пренослив - Корисно за снимање на видеа, фотографирање, selfies, или користејќи го вашиот мобилен телефон како веб-камера со користење на овој прилог се стега со камера застане / tri-pod.Паметен телефон tripod планината лесно ќе се качи на вашиот мобилен телефон за секоја редовна големина tripod преку универзален 1/4 инчи стандардни завртки; unscrew knob од клип да се отстрани ротирачки рака заградата да се користи клип на selfie стапчиња или мини tripods (TRIPOD НЕ се ВКЛУЧЕНИ).Телефон tripod адаптер сигурно има мобилни телефони и уреди 2.44 инчи да 4.06 инчи широка, без отстранување на заштитните случаи; исто така, работи како на i Phone tripod адаптерот и телефонскиот планината за tripod.Одговара на i Phone 13, 13 Про, 13 Про Max, 12, 12 Про, 12 Про Max, 11, 11 Про, Про 11 Max, X, XS, XS Max, XR, Плус 8, 8, 7 Плус, 7, 6 Плус, 6, 6s Плус, 6s, Samsung Галакси A52, S21, S21 Плус, S21 Активни, S20 Плус, S20 Ултра, S10e, S10+, S10, S9, S9 Плус, S8, S8 Плус, S7 Работ, S6, Забелешка 20, 10, 9, 8, Пиксели 4А-и други паметни телефони.Направени од издржлив квалитетни пластични, пролет натоварени адаптер им овозможува на брз и лесен телефон инсталација и отстранување; мека заштитни гумени костец и мека пена поддршка држи вашиот телефон безбедна и заштитена.Со денешната технологија, мислиме дека тоа не презема многу пари за да се создаде подобро слики, професионални видеа, и повеќе со вашиот паметен телефон камера.Ако имате бореше изнаоѓање на најдобрите i Phone додатоци или Samsung додатоци за вашиот мобилен телефон, потоа "Само Da Voice Тоа".Преземање на слики и видео записи со вашиот мобилен телефон никогаш не било полесно.Оваа ротирачки мобилен телефон tripod адаптер прилог е лесен и совршен за фотографирање со вашиот мобилен телефон на go!.

R

Избор на клиент