.

.

Кабел Организатор, Двојно Рака Дизајн за Обезбедување на Кабли да Полначи. Електронски Клип Кабелот Организаторот. MacBook, iPad и iPhone се Компатибилни. (Медиум, Бела)

Кабел Организатор, Двојно Рака Дизајн за Обезбедување на Кабли да Полначи. Електронски Клип Кабелот Организаторот.

DEN 191.76
Залиха

Едноставно рака на електронски мозок организатор на вашиот апарат и безбедна кабли со флексибилни рака.Прашање : Може ова се врзуваат со полначи кабли врзани или завиткани околу полначи?.Одговор : Да, нашиот појас врски имаат премија силикони слоевит дизајн кој dissipates топлина ефикасно и отпорен на топлина до 220℃ / 428℉.Прашање : Каков вид на материјал е користен за овој кабел се врзуваат?.Ве молиме проверете подолу, кои големина варијација најдобри важи за вашиот кабелски организатор потреби.Прашање : Може кабел вратоврска водат да се сместат поголем кабли?.Одговор : Да, нашиот појас врски дизајниран за удобно да управувате со кабли или комплет или завиткани околу полначот адаптери со никакви проблеми.На силиконски рака се протега од 18-35cm.Тоа е тока тип вратоврска заврши со изграден во должина корекција.Среден Кабелот на Полначот на Организаторите се компатибилни со Mac Book Air 11" и 13" полначи.Прашање : дали Е ова отпорни на топлина?.Одлично за патот патувања, авиони, дом или канцеларија, десктоп, и каде што полните вашите електронски уреди.Три достапни големини.На LT Доведе Тренд Појас Вратоврска Кабел Winders се издржливи и растеглив бендови.На посебна површина слој го задржува Појас Им се чисти и покрај секојдневна употреба.Нашите појас врски ќе направи чуда за било каква техника љубовник!Овој паметен кабел, канапи, жица, или полначот организаторот може да го задржи нешта среди и ќе ослободи доволно простор за вашиот технолошки gadgets, на пат.Се вклопува во сите други полначи во рамките на овие димензии 7.Комплет, Мистерија, или Winder организатор како ви се допаѓа.LT ДОВЕДЕ ТРЕНД Дизајн носи најсофистицираните електроника организаторот за канапи, кабли, и полначот организација.Нашите Патување Полначот Организатор е најдобриот додаток за одржување на кабли, кабли и полначи информации за чисти и од надвор на штети начин на постоење заплеткано хаос.Прашање : дали Е ова велкро-тип на кабел заврши?.Одговор : LT Доведе Тренд Појас Вратоврска Кабел Winders се направени од високо-сила и флексибилни силиконски материјал за многу безбедна заклучување акција.Ние донесе стилот, функцијата и ергономија заедно за најдобар кабел организаторот.

R

Избор на клиент