.

.

8 Пакети Патување Пластични Јасно Keychain Шишиња w/Силикони Случај, Празни Leakproof Стискаш Флип Капа Refillable Контејнери за Течности Лосион Сапун (Бои Случаен избор)

8 Пакети Патување Пластични Јасно Keychain Шишиња w/Силикони Случај, Празни Leakproof Стискаш Флип Капа Refillable

DEN 167.76
Залиха

*VALUE PACK* Вкупно 6 компјутери солидна боја силиконски футроли Бонус гума инка. *РАЗНОВРСНА* На clamshell пластични шишиња не само што може да се примени за празна рака sanitizer keychain превозници шише, како што се етерични масла, рака почиста, шампон, лосион за кожата, гел производи, DIY козметички производи итн.; но, исто така, може да биде лице услуги во goody кеси, Велигденски јајца, Родендени, PTA студент подароци, чорапи stuffers и многу повеќе. *ШАРЕНИ* Прекрасна силикони случаи на рака sanitizer носителот keychain превозникот патување големина на шишиња може да се привлечат повеќе соученици' внимание.Направи рака санација ЗАБАВА во секое време, насекаде и одржување на лекар далеку. *ПОГОДНО* Јасна класификација - јасно шише тело за лесен приказ на дозата и брз избор; Екстра инка, лесно да се пополни; Газирани шише тело, лесно да се притисне и контрола на дозата; Монтажни - на силиконска маска и шише се отстранлив за полесно чистење. *ЛЕСНО ПРЕНОСЛИВ* 1 мл / 30ml капацитет, мини големина, многу удобен за носење во секое време.Гума ракав доаѓа со кука, кој може да се закачи на училишни торби, keychains, чанта, ранци, салата кеси, пелена или дури и вашиот појас јамка и др.; Погоден за патување, бизнис патување, спортски активности на отворено, итн. 8 Pack Симпатична Дизајн Празна Рака Sanitizer Носители Keychain Преносни Превозници за Деца, Чувајте ги Децата Раце се Чисти; Совршен Назад На Училиште Материјали Gift You ќе добиете : 8 x Јасно Патување Шишиња w/Силикони Sleeve1 x Funnel Cutest дизајн : Цртан филм x2 Solid Боја x 6 Why изберете нас : 1. Мини големина, силикони симпатична цртан филм случаи w/ кука и јамка инка, лесно да се пополни спектар на течности.2. Нека вашата принцеза/принцот мијат своите раце доброволно и често со правење рака санација ЗАБАВА!3. Заштита на деца од добивање на болни и ширење на бактерии на другите.4. Преносни и Удобен, лесно да се закачите на ранец, клучните прстени, чанта, појас, пелена кеси или колички.5. Совршен подарок за goodie торба, децата " партиите, Велигденски јајца, Родендени, PTA студент подароци, чорапи stuffers и повеќе!6. На силиконски Ракав и шише се отстранлив за полесно чистење.

R

Избор на клиент