.

.

Bussmann MAX-30 Макси Сечилото Осигурач - 30 Засилувач, Редовни

Bussmann MAX-30 Макси Сечилото Осигурач - 30 Засилувач, Редовни

DEN 138.00
Залиха

Пакет Тежина : 0.1 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел број : MAX-30. Еден осигурач по пакет.МАКСИ осигурувачи заштита кола во жици се подигнат - обично се наоѓаат под хаубата, во осигурач панел или дополнителна панел во близина на батеријата.Идеален за резервни додатоци (како што се high-end стерео) во кои се бара заштита до 80 засилувачи.

R

Избор на клиент