.

.

Redbarn Исполнет Кучето Коски | Природни Долготрајни Стоматолошки Третира; Погоден за Агресивни Chewers | Small (3) - 3 Коски (Говедско месо, Путер од кикиритки, Сирење N' Сланина

Redbarn Исполнет Кучето Коски | Природни Долготрајни Стоматолошки Третира; Погоден за Агресивни Chewers | Small

DEN 524.64
Залиха

Природни говедско месо бедрената коска на коските со многу вкусен пломби.Не зрна или остри кожа!.Ги задоволува нивните природен инстинкт да се џвака за совршен спарување на здравјето и вкус.Овие природни куче стоматолошки коска chews помогне да се отстранат штетните наслаги и забен камен поддршка на целокупниот здравјето на забите.Нашите Исполнет Коска процесот на производство е уникатна комбинација на state-of-the-art технологија и рачно изработени квалитет.Прво, на сите природни говедско месо бедрената коска коски се капе во индустриски челични резервоари, дозволувајќи им на коски да се природно да се исчисти себе.Потоа, тие се во рерна-печено за максимална безбедност.Конечно, ние рака-пополни секоја коска преку комерцијален процес, дозволувајќи им на нашите оригинални Исполнет Коски да остане полу-влажна и совршено поставени, да се почитуваат коска ѕидови наместо на теписи.Џвакањето е природен досада-buster, стрес-знаците, и плакета-смена за вашето куче.Оваа отпорни, долготрајни лекување ќе ја задржи својата моќ chewer зафатен!.Безбедноста е наш врвен приоритет.Нашите во куќата на квалитет во тимот врши повеќе од 2.500 тестови месечно.Нашите бели коски се природни говедско месо бедрената коска коски извори од трева-фед добиток.Чисти и готви во нашата компанија во сопственост на Канзас објект, секоја коска е природно чисти, без употреба на кајгана или груби хемикалии и печени во печки за зголемена сигурност и издржливост.Redbarn е Исполнет Коски се на извори од реал говедско месо бедрената коска коски и природно чистат во нашата U. S. фабрика без употреба на јаки хемикалии како кајгана.Потоа, преку комерцијален процес, ние рака-пополни секоја коска со високо место, полу-влажна пломби.Вашето куче ќе работиме напорно за да го лижат далеку полнење, само земајќи ги крши да се џвака на коските.Карактеристики & Придобивките од Redbarn Исполнет Коски : .За повеќе од 20 години, Redbarn Домашни Производи беше едно семејство во сопственост на бизнис.Заедно, ние сме стане место за вашите домашни миленици може да се јавите дома, изработка третира, chews, и храна од здраво, на рака избрани состојки.Ние признаваме нашите секојдневни одлуки директно влијаат на вашиот кучиња и мачки.Тоа е причината зошто ние сме во постојана мисија да се пече производи кои не само зборуваат за најновите трендови, но им помогне на поддршка на здравје и благосостојба на вашиот четири нозе во семејството.

R

Избор на клиент