.

.

10DB Црна Безжична Камера Прошири Антена SMA Женски Крајот Само за Систем за Безбедност на Камера Користење на

10DB Црна Безжична Камера Прошири Антена SMA Женски Крајот Само за Систем за Безбедност на Камера Користење на

DEN 239.76
Залиха

10d B Антена за Камерата на Isotect Безжична NVR КОЛЕКЦИИ.Ве молиме забелешка : ова е SMA Женски крајот, но не и Машки крајот.Ве молиме имајте во предвид : наставката да се користи само по себе не го зголемуваат Wi Fi сигналот, таа служи само за да се скрати Wi Fi растојание (повеќе погоден за случува низ ѕид).Затоа, ако Wi Fi дистанца е премногу далеку, може да не биде многу корисна.

R

Избор на клиент