.

.

Kastar AC Ѕид Батерија Полнач Замена за Херој 6 HD Црна, HERO6 Сребро, Херој 6 HD Сребро, Херој 7 Акција Камера, HERO7 Црна, Херој 7 HD Црна, HERO7 Сребро, Херој 7 HD Сребрена Камера

Kastar AC Ѕид Батерија Полнач Замена за Херој 6 HD Црна, HERO6 Сребро, Херој 6 HD Сребро, Херој 7 Акција Камера,

DEN 155.76
Залиха

Оваа AC ѕид полначот со количка за рамен pin за лесни за складирање.Полначот Текст : AC 100~240 V 50~60 Hz; Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 600m A.LED укажуваат : Црвено светло за полнење; Зелено светло за мирување или целосна наплата.Пакетот Вклучува : 1 AC полнач (Автомобил адаптер/ Европски plug НЕ се вклучени).Топло Потсетник : Може да го користите "Ctrl" + "F" лесно може да го најдете вашиот модели 1. Компатибилен со информации за батеријата и полначот модели : Go Pro AABAT-001 Go Pro ХЕРОЈ Go Pro HERO5 ХЕРОЈ 5 Go Pro AHDBT-501 Go Pro AHBBP-501 Go Pro HERO6 ХЕРОЈ 6 Go Pro AHDBT-601 Go Pro AHBBP-601 Go Pro HERO7 ХЕРОЈ 7 Go Pro AHDBT-701 Go Pro AHBBP-701 2. Компатибилна со следниве камера модели : Go Pro ХЕРОЈ Gopro Камера Херој 5 Акција Go Pro Камера HERO5 Црна Go Pro Херој 5 HD Црна Go Pro HERO5 Сребро Go Pro Херој 5 HD Сребро Gopro Херој 6 Акција Go Pro Камера HERO6 Црна Go Pro Херој 6 HD Црна Go Pro HERO6 Сребро Go Pro Херој 6 HD Сребро Gopro Херој 7 Акција Go Pro Камера HERO7 Црна Go Pro Херој 7 HD Црна Go Pro HERO7 Сребро Go Pro Херој 7 HD Сребро.

R

Избор на клиент