.

.

LCD Дисплеј Замена за Apple iPad Мини Модел A1432, A1454, и A1455, Не за iPad Mini 2

LCD Дисплеј Замена за Apple iPad Мини Модел A1432, A1454, и A1455, Не за iPad Mini 2

DEN 1319.76
Залиха

LCD дисплеј само.Екран на допир за digitizer НЕ се вклучени.Компатибилен само со i Pad мини модел# A1432, A1454, и A1455. НЕ за i Pad mini со Retina екран модел# A1489 или A1490. Инструкции за инсталација НЕ се вклучени.Ви препорачуваме да го инсталирате од страна на професионалци.Поправка на алатки НЕ се вклучени.Компатибилен само со i Pad мини модел# A1432, A1454, и A1455.

R

Избор на клиент