.

.

Персоналните Бебе Ќебиња за Девојки со Името, Розова Прилагодено Еднорог Бебе Ќебе, Обичај Фрлиле Ќебе за Деца Добра Ноќ Поспан Време, Обичај Sherpa Ќебе за Кревет, Кау

Персоналните Бебе Ќебиња за Девојки со Името, Розова Прилагодено Еднорог Бебе Ќебе, Обичај Фрлиле Ќебе за Деца

DEN 621.36
Залиха

КОРИСНИЧКИ БЕБЕ ЌЕБЕ : Изберете за дизајн на навистина уникатен подарок за вашето бебе или вашата сакана, употреба на сопствени алатка за да внесете бебето името, нивното име, и интересен текст.Без разлика што и да одберете, ќе го користите вашиот текст за да се добие персоналните бебе ќебиња.МАТЕРИЈАЛ СВОЈСТВА : Прилагодено бебе ќебе материјали се строго одбрани.По бројните тестови, решивме да го користите фланелен боксери.Фланелен боксери обичај ќебиња има нежен допир, мека и кожа-пријателски, светлина и дише.Исто така, персоналните фрли ќебиња имаат карактеристики на анти-pilling, анти-алергиски, не-вирусот, итн.Нашиот кориснички ќебиња може да ги заштити бебињата и ги задржи топло на ладно денови и ноќи.БЕЗБЕДНОСТ ЌЕБЕ : Персоналните ќебиња процесот на производство се печатени со не-токсични висок квалитет на боја трајна боја, па можете да бидете сигурни дека тоа е безбедно за вас и за околината.На врвот е отпечатена со дизајн можете да го видите во примерокот сликата и назад е чиста бела.High-definition дигитално печатење, сликата е јасна и светла.Персоналните бебе име ќебиња после миење многу пати на сушење циклус нема да исчезнат.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Вие не може да се користи сопствен име ќебе во градинка креветчето, шетач, бебе седиште, пелена рампа каде што треба да им се помогне.Како примање ќебе, swaddle ќебе, фрли ќебе и сувенири ќебе.Име ќебиња се направи подарок за новороденчињата, доенчињата, бебиња, години и деца.Бебето тушеви и родендени или специјални дена се совршен избор.СОВРШЕН ПОДАРОК : Сопствени деца ќебе што покажува дека се грижи и да им даде на вашето време и напор за да некој уникатен и вонредни.Тие не мора да знаете тоа е супер лесен процес, тоа е нашата мала тајна!.Ќебе Големина : 30" x 40" Материјал : Фланелен боксери Производ Функција : чувството е деликатна, светлина и дише, а не ја носат косата.Чувството е одлично и не се истури.Шевове е деликатна и светла во боја.Тоа е топло и убави, меки и удобни за допир.Повод : Може да се направи нап покрие ќебе, климатизација слободно ќебе, читање, играње на компјутер, дали вашите најинтимни партнер.Тоа исто така може да се користи како подарок за да се донесе топлина за семејството и пријателите.

R

Избор на клиент