.

.

Мотоцикл Запре Задните Опашка Кочница Светлина Поклопец на Леќите на Школка Случај Покритие За Хонда CB400 VTEC БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 1992-98 (Јасно)

Мотоцикл Запре Задните Опашка Кочница Светлина Поклопец на Леќите на Школка Случај Покритие За Хонда CB400 VTEC

DEN 447.60
Залиха

Состојба : Brand new; Материјал : Високо квалитетни пластични; Леќи во Боја : 2 боја за вашиот избор; Количина : 1 парчиња; Лесна инсталација, Без инсталирате инструкции.Fitment : За Хонда CB400 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 1992-1998 ве Молиме да се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел.Ви благодариме.Состојба : Сосема нов Материјал : Високо квалитетни пластични Леќи во Боја : 2 боја за вашиот избор Количина : 1 парчиња Лесна инсталација, Без инсталирате инструкции.Fitment : За Хонда CB400 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 1992-1998 ве Молиме да се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел.Ви благодариме.

R

Избор на клиент