.

.

HQRP Телефон Батеријата Компатибилен со AT&T/Lucent EP5922, EP5962, EP5995, EP562, TL76008, TL76108 Cordless Телефон

HQRP Телефон Батеријата Компатибилен со AT&T/Lucent EP5922, EP5962, EP5995, EP562, TL76008, TL76108 Cordless Телефон

DEN 165.84
Залиха

HQRP® Батерија;.Батеријата Напон : 3.6 V; Капацитет : 800 m Ah; Ni-Мз;.Останете во контакт со пријателите и семејството и никогаш не ги пропуштајте разговор;.Компатибилен со Оригинална Батерија;. 200 Дена гаранција!.Компатибилни Модели : EP5922, EP5962, EP5995, EP562, TL76008, TL76108.

R

Избор на клиент