.

.

Danna Belle Зимска Шапка за Бебе Момче Девојка Поврзана Мека Топло Валентин Ден Шапка 0-6

Danna Belle Зимска Шапка за Бебе Момче Девојка Поврзана Мека Топло Валентин Ден Шапка 0-6

DEN 359.76
Залиха

Како што се дома, на училиште, оди скијање и многу отворено активност.Симпатична бебе шапка стил.Копче затворање. 4) Погодни за двете момчиња и девојчиња.Белешки : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од слики,од различни екрани екранот бои различно поради monitor settings и пиксели дефиниции.Исто така се идеални за семејни и роденден,роденденот на подароци и празник подароци!.кожата-friendly за бебето. 5, се Мијат темни бои одделно,не железо СТП.Копче затворање на дизајнот да се задржи топло и windproof.Тоа е исто така идеална Роденден / Божиќ / Празник / Нова Година на подарок за вашиот сакан на детето. 2, не кајгана. 4 видови на боја за oiption, беж,сива,розова, каки ,и погодна за момчиња и девојчиња.Лесно соодветни за секојдневно носење. 3) Удобно руно ткаенина.Симпатична зајакот уво ,практични earflap, копче за затворање заштити вашите малечки топла, пријатна и во потрага симпатична во зиморничав зима дена.

R

Избор на клиент