.

.

NJ2306M ролери цилиндрични лого, 30 mm x 72 mm x 27 mm, еден ред ролери цилиндрични лого, Внатрешниот Прстен Еден Ребро, отстранлив, имајќи челик, 1 парче (Големина : NJ2306M)

NJ2306M ролери цилиндрични лого, 30 mm x 72 mm x 27 mm, еден ред ролери цилиндрични лого, Внатрешниот Прстен Еден

DEN 901.68
Залиха

Имајќи челик долг живот лого, мазна, ниско ниво на бучава.Еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатрешниот прстен една страна, отстранлив, користете масло или маст.NJ2306 M (внатрешен дијаметар = 30 мм, надворешниот дијаметар = 72 mm, дебелина = 27 мм.).Директно создаден за монтирање на конвенционалните цилиндрични вратило.Бакар Кафез.

R

Избор на клиент