.

.

Бубачки Помине Уметност Четки Сет, Гел лак на Ноктите Додатоци со Ноктите Пенкало, Кристално Кристал, Ноктите Фолија, Пеперутка Сјајот Sequins за Нокти Дизајн Дома, DIY Н

Бубачки Помине Уметност Четки Сет, Гел лак на Ноктите Додатоци со Ноктите Пенкало, Кристално Кристал, Ноктите Фолија,

DEN 239.76
Залиха

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 7 Компјутери помине уметност четка во собата, 1 Buc кристал берач пенкало, 6 различни форми стакло, кристал AB помине камења* 30pcs, круг монистра flatback стакло помине rhinestones* 500pcs, пеперутка помине сјајот снегулки* 1, ноктите sequins фолија блеска* 2 и помине уметност разголување лента линии* 5. ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ЧЕТКА во СОБАТА : пенкало телото е лесен и удобен, лесно да се одржи и да се наслика.Исто така, тоа се остане на метал дел полека, не се грижите за излетаат.Остварување на вашите нокти повеќе убава и шармантна.УЖИВАЈТЕ во DIY : Доаѓаат со помине уметност додатоци и ноктите декорација колекции дома за да се заврши форми ви се допаѓа.Можете да DIY сите видови на помине уметност дизајн ви се допаѓа со себе дома со тоа без грижа на overspending во нокти салон.ОДЛИЧНА ПОМИНЕ УМЕТНОСТ RHINESTONES : ноктите кристал е направен од висок квалитет на K9 стакло и е многу тешко и не е лесно да се скрши.На AB слој е да се постават цврсто да надворешната површина на секој кристал мушка со трајни пенливи и светлината. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Доколку имате било какви проблеми при користењето на оваа помине дизајн додатоци, ве молиме контактирајте не директно.Ние гарантираме брза замена или рефундирање на услугата. 1. Станот Фан Четка : Оваа четка има многу користи за да ви помогне да се создаде убедливо ефект во текот на ноктите.Мора да се има за повеќе криејтив помине техника. 2. Насликани Пенкало : се Користи за да се подготви различни исклучителна насликани шема, геометриски модел, plaid, цвеќиња, и др. 3. 7mm Помине Лагер Четка : Подготви се тенки и кратки линии украсни ливчиња, остава petal,геометриски модели, други посебни шеми и др. 4. 20mm Помине Лагер Четка : Погоден за најдолго и најдобрите линии, со што вашите нокти повеќе шармантен. 5. Вертикален Помине Четка : ви Даде шанса да се направи повеќе мека и лесни движења при креирање на вашата помине уметност.Идеално за да создаде помине уметност деликатна и флорални мотиви. 6. Станот Четка : четка помогне во создавањето долго течност потези на ноктите.Таа, исто така помага во создавање на еден удар обрасци, се меша и сенчење. 7. УВ Гел Ноктите Четка : УВ гел апликација четка се користи за да се прошири нокти, должина и сила, исто така, може да биде искористена помине сјајот sequins. 8. Кристал Берач Пенкало : Ова пенкало наменета за подигање rhinestones, бисери, скапоцени камења и други 3d декоративни службеници.

R

Избор на клиент