.

.

VINGVO Леќа Поддршка Заградата, за Nikon 70200Mm F4 Леќа Леќа Јака Tripod Планината Поддршка Леќа Јака, од Легиран Леќа Јака за Фотографи

VINGVO Леќа Поддршка Заградата, за Nikon 70200Mm F4 Леќа Леќа Јака Tripod Планината Поддршка Леќа Јака, од Легиран

DEN 417.36
Залиха

Висок степен на сомотски внатре да се задржи на ендоскопска тело нема да биде изгребани, погоден за Nikon 70‑200mm F4 Леќа.Тоа е обработена од страна на печење боја процес, и е на оксидација и корозија.Со помош на објективот заграда, корисниците може да се ослободи своите раце и да се намали притисокот врз рацете, на тој начин го продолжи работното време.Објективот tripod го прави лесно да се качи на telephoto леќи на камерата за tripod за балансирање на телото.Тоа е направен од висок квалитет на алуминиум, одат преку CNC интегриран процес, кој е и носат‑отпорни.Функција : 1. Објективот Tripod Го Прави Лесно Да Се Качи На Telephoto Леќи На Камерата За Tripod За Балансирање На Телото.2. Со Помош На Објективот Заграда, Корисниците Може Да Се Ослободи Своите Раце И Да Се Намали Притисокот Врз Рацете, На Тој Начин Го Продолжи Работното Време.3. Тоа Се Прави На High Quality Алуминиумска Легура, Одат Преку Cnc Интегриран Процес, Кој Е И Wear Resistant.4. Тоа Е Обработена Од Страна На Печење Боја Процес, И Е На Оксидација И Корозија.5. Висок Степен на Сомотски Внатре Да се Задржи На Ендоскопска Тело Нема да Биде Изгребани, Погоден За Nikon 70200 Mm F4 Леќа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Објектив Collar Material : Alloy Color : Black Ring Внатрешен Дијаметар : Прибл. 68 Mm/2.7 In Ring Ширина : Прибл. 2 Cm/0.8 In Weight : Прибл. 148.0 G/5.2 Oz Interface : 1/4 In Завртка Hole Application : За Nikon 70200 Mm F4 Леќа Пакет Листа : 1 X Леќа Collar Notice : Прирачник за Мерење, ве Молиме Оставете порака за Грешка.

R

Избор на клиент