.

.

Zehui Црна Најлон Куче Миленичиња Розова LED Трепкачко Светло до Јака Ноќ Безбедност Јака

Zehui Црна Најлон Куче Миленичиња Розова LED Трепкачко Светло до Јака Ноќ Безбедност Јака

DEN 431.76
Залиха

LED светло зрачи и трепка во темнина.Помага да се задржи вие и вашето куче и други домашни миленици безбедно за време на одење.Исто така, работи како декорација : нека вашето куче повеќе атрактивни.Лесен за користење : едноставно притискање на контрола на копчето прави светлината НА/FLASH/OFF. 2 * CR2016 копчето батерии (пре-инсталиран).Домашно милениче Биста Големина : M : 40-48cm Ширина : 2.5 cm.Спецификација : извор на Енергија : LED светло светла боја : Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Портокалова, Розова, Бела Начини : Брз флеш-бавно флеш-уште на Батеријата : 2 * CR2016 копчето батерии (пре-инсталиран) Производ тежина : 60g Забелешка : Оваа Ставка Може да Биде Пренослив и перат и компјутери покажува боја само за LED светло,не за јака себе!!!Објектот Вклучува : 1pc x Милениче LED Јака.

R

Избор на клиент