.

.

Votono 2 парчиња Железо Barbell Спин-Заклучување Јаки 2.5 cm Сребро Завртка Стеги Против Пролизгување за Barbell Дигање Гира

Votono 2 парчиња Железо Barbell Спин-Заклучување Јаки 2.5 cm Сребро Завртка Стеги Против Пролизгување за Barbell

DEN 1090.08
Залиха

Висок Квалитет : Железо материјал, позлата процес, сјајна сребрена боја, цврсти, задебелена, издржлив и не е лесно да ' рѓа.Двојно заклучување дизајн за да се спречи губење на плоча (не се вклучени) од тресење и доаѓа надвор.Barbell стеги може да се задржи телесната тежина плочи поставени сигурно и безбедно додека да го дигате прстот.Големина : 25мм/1inch Стандард Barbell spinlock Јаки Завртка менгеме Гира лентата за Дигање.Лесен за Користење : Лесно да се врти по повторна употреба и помалку се носат.Barbell стеги може да се задржи телесната тежина плочи поставени сигурно и безбедно додека да го дигате прстот.Широко Апликација : Совршен за браник плоча употреба, и платформа за кревање на вежбање.Тие ќе одговара на повеќето 1x1inch стандард дигање barbells или гира барови, вклучувајќи и crossfit вежбање, надземни притиснете, мртвите лифтови, клупата прес.Бренд : Votono Condition : 100% Сосема New Color : Silver Material : Iron Product Големина : 2.5x2.5x3cm Package Вклучува : 2 x Barbell Screw Стеги Votono spinlock јаки се направени од издржлив и издржлив материјал за долготрајна употреба.Слајд и исклучување бар лесно.Snap е лесно да се заклучи нив.

R

Избор на клиент