.

.

RZJZGZ Под Око Гел Влошки Eyelash Продолжување Влошки Lint Слободни Продолжување Шминка Гел за Око Закрпи (50Pairs)

RZJZGZ Под Око Гел Влошки Eyelash Продолжување Влошки Lint Слободни Продолжување Шминка Гел за Око Закрпи (50Pairs)

DEN 239.28
Залиха

1.Оваа lint слободни гел за Око Влошки е идеален тип за professionalist користење во eyelash проширување.Да се направи вашата работа побрзо и почисто,Тоа е совршен тип кои ги покриваат сите под трепките. 2.Око закрпи се користат во текот на eyelash продолжување на процесот за клиентот удобност.Овие Око закрпи спречи стимулира кожата во текот на eyelash проширување. 3.Ова око печ е дизајниран со Флекс-Форма на технологија за да креирате сопствени одговара за сите различни око форми и големини. 4.Ова е идеален тип за professionalist користење за време на eyelash проширување.И, исто така, совршен за facials, eyelash perming, eyelash нијансирање. 5.Lint Слободни Гел за Око Влошки се одликува со поединечно запечатени кесички, секој содржи 2 под око Lint Слободни Гел закрпи, лесен за чување, hygeian и лесен за употреба.lint слободни гел за Око Влошки е идеален тип за professionalist користење во eyelash проширување.Да се направи вашата работа побрзо и почисто,Тоа е совршен тип кои ги покриваат сите под трепките.Функција : Eyelash Продолжување Алатка Материјал : Чистење на не-плетени ткаенини, Hydrogel Факултативна Количина : 50/100/200 Pairs Објект Големина : Прибл. 7.5 * 3cm / 3.0 * 1inch Торба Големина : Прибл. 11 * 7cm / 4 * 3inch.Око закрпи се користат во текот на eyelash продолжување на процесот за клиентот удобност.Овие Око закрпи спречи стимулира кожи за време на eyelash проширување.Како да го користите : 1.Темелно чисти и суви вашето лице. 2.Отстранување на додатоци од пластични лагер. 3.Се применуваат печ под очите за време на eyelash продолжување апликација. 4.Отстранување на patch полека од рабовите.

R

Избор на клиент