.

.

POPETPOP 2 парчиња Риба Резервоарот за Отпад Почиста Аквариум Dropper Pipette Риба Резервоарот за Вода Промени за Аквариум Гребен Anemones Корални Саламура Ракчиња

POPETPOP 2 парчиња Риба Резервоарот за Отпад Почиста Аквариум Dropper Pipette Риба Резервоарот за Вода Промени

DEN 270.96
Залиха

Сетот вклучува 2 парчиња, кои можат да ги задоволат вашите различни чистење потреби.Парична казна изработка обезбедува подолг сервисен живот и добри работни перформанси.На св е направен од висока класа материјал, кој е издржлив и практични.Едноставна структура, многу лесен за употреба.Тоа може да се користи за вода се менува, риба хранење и риба резервоарот за чистење.Опис На св алатка е лесен и удобен за користење.Притиснете на пумпата за да се испумпува од водата.Чистење алатка, св риба excreta и друга нечистотија од риба резервоарот ефикасно.Држи аквариум чиста, му дава на вашиот риба убав животната средина.Карактеристики - Боја : Транспарентна, Бело - Материјал : Пластика - L Големина : За 37x5cm/ 15x2inch - S Големина : За 20x5cm/ 8x2inch - На св е направен од висока класа материјал, кој е издржлив и практични.- Тоа може да се користи за вода се менува, риба хранење и риба резервоарот за чистење.- Парична казна изработка обезбедува подолг сервисен живот и добри работни перформанси.- Едноставна структура, многу лесен за употреба.- Сетот вклучува 2 парчиња, кои можат да ги задоволат вашите различни чистење потреби.- Боја : Бела, Транспарентни Боја.- Големина : 37x5cm.Пакет Вклучувајќи 2 x риба резервоарот за чистење сифони.

R

Избор на клиент