.

.

Автомобил Прозорец Сенка Photochromic Филм Сонцето Контрола Филм Автомобил Пред Прозорецот Филм 69%-25% VLT Топлинска Изолација Нано Керамички Багра 1.52x1m автомобил Сонцето ?

Автомобил Прозорец Сенка Photochromic Филм Сонцето Контрола Филм Автомобил Пред Прозорецот Филм 69%-25% VLT Топлинска

DEN 1303.20
Залиха

Висок UV и IR одбивање.Висока прецизност нано слој.Ги апсорбира ув зраците и да дејствува како топлинска изолација.Топлинска Изолација го Оценувате : 60%-80% Ултравиолетови Блокирање го Оценувате : 80%-100% Transmittance : 60%-80% Позиција : Пред Шофершајбната Објект Должина : 100cm Име на Модел : V7025 Објект Тежина : 0.3 kg Прозорец Foils Тип : Пред Прозорецот Соларна Заштита на Објектот Ширина : 152cm Посебни Карактеристики : Анти УВ, Топлински Отпор, водоотпорен Материјал Тип : ПЕТ Предмет Тип : Прозорец Foils & Solar Protection Transmittance : 25%-69% Големина : 1.52x1m(60"x39") МО : 93%-95% UV : >99% Дебелина : 3 мили.

R

Избор на клиент