.

.

Hommie Прилагодливи Кабел Ремени за Обновливи Прицврстување Ленти Кука и Јамка Кабелот Врски Црна Најлон Жица Организатор Држачот за Headphone Алатка Колекции PC ТВ Кабел?

Hommie Прилагодливи Кабел Ремени за Обновливи Прицврстување Ленти Кука и Јамка Кабелот Врски Црна Најлон Жица Организатор

DEN 143.76
Залиха

Вие исто така може да се намали поголема големина да се организира чадор,јога душеци,црева алатки,градинарски растенија гранка, како и. 100% Гаранција Услуга : Ова прилагодлива лента за прицврстување може да биде еднократно и издржливи.Можете да ја исечете го во бесконечен комбинација за задоволување на вашиот мулти-цел потреби во куќа,канцеларија,продавници,фабрика и автомобили.Поважно е дека соодветна големина постигнува убав изглед и уредно чување ефект и се избегнува ремени трошат.Помалите жица рака е погодна за слушалки и и USB кабел за управување, на оние поголемите одговара за повеќе поголеми жици за управување.Лесен за Инсталација : Овој кабел се врзуваат се направени од најлон ткаенини, лесно да се намали и се одржува.

R

Избор на клиент