.

.

SHISAN Крпа Багажник, 180 Степен Ротирачки Бања Стојат, Удар-бесплатна Бања Складирање Носителот, Мултифункционални Крпа Барови Крпа Закачалка(5 слој,зелена)

SHISAN Крпа Багажник, 180 Степен Ротирачки Бања Стојат, Удар-бесплатна Бања Складирање Носителот, Мултифункционални

DEN 173.04
Залиха

Висок квалитет : Ова крпа бар е супер здрав и издржливи, можат да се спротивстави на дневни гребнатини, и не е лесно да ' рѓа или изгуби сјај.Мулти-бар дизајн и 180-степен ротација : Оваа неверојатна замав рака крпа решетката има повеќе виткање раце кој може да се ротираат за 180°, и поддржува мулти-цел чување на организацијата.Крпа рек ви овозможува да се откажам суви и влажни крпи во исто време без да се допира други.Флексибилност : крпа бар може да се ротира до 180° и лесно може да се нишаше нанадвор, која е погодно за подигање и ставање на предмети.Тоа може да се крена против ѕид кога не е во употреба, заштеда на простор за складирање.Стилски дизајн : Донесе стилски и чисти изглед да ги красат вашата бања.Повеќе од само една крпа рек : Тоа може да се користи во спални соби, бањи, кабинети и кујни да се донесе практични функции на вашиот простор при додавање на топлина и стил на вашата декорација.Големина : Како Picture Color : Бела, Green Installation метод : Удирање free Material : ABS + печење pipe Package се Вклучени : 1 X Крпа Rack Multi-бар Ѕид Монтирани Ротирачки Крпа Рек Удар-слободен 180 Степен Бања Бања Пешкир Закачалка Носителот Stand Feature : крпа решетката може да се ротира до 180 степени за да се задоволат потребите на алишта и крпи.Мулти користите мала кука поставување, зголемување на просторот за складирање.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

R

Избор на клиент